WhoAmI ?!

Hell o!

Tytuł ukradziony ze świetnego filmu (WhoAmI dla tych mniej sprytnych), co oznacza idealny wstęp.

Nazywam się Alex Cerveau i jestem Telepatą. Oznacza to mniej lub więcej tyle, że czytam ludziom w myślach. Nie posiadam nadprzyrodzonych zdolności, nie kontaktuje się ze zmarłymi ani nie jestem specjalistą od mowy niewerbalnej i psychologii jako takiej.

Ot zwykły chłopak, który ma swoje sposoby na kierowanie ludzką uwagą, który znalazł sposoby na tworzenie iluzji czytania w myślach, który nie boi się kłamać w imię dobrego show, który obserwuję wszystko i wszystkich w poszukiwaniu nowych sposobów na nowe patenty.

W swoim życiu udało mi się pracować w trzech branżach. Moje spojrzenie na świat zostało wypaczone przez gastronomię, nieruchomości i kasyna. Mając 22 lata z czego 5 spędzone w pracy z ludźmi różnych warstw społecznych, mogę opowiadać godzinami anegdoty, które bawią tylko mnie i psychopatów.

Użyłem na początku słowa „zwykły” ? Pozwolę Ci zdecydować czy kłamałem. Nie mniej, na dniach opublikuje pierwszy segment swogo umysłu, pierwszą historię i pierwsze przemyślenia, jeżeli czujesz, że jestem w stanie Cię zainteresować to zapraszam do swojego świata, jeżeli póki co masz wątpliwości to wróć za tydzień… może coś się zmieni.

Tymczasem o mnie to tyle, widzimy się niedługo anonimowy przyjacielu.

Stay Open Minded

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close