Ty

To będzie krótkie. Bardzo krótkie. Aktualnie jestem w Londynie na warsztatach iluzjonistycznych oraz mentalistycznych, więc jestem zbyt zajęty nauką od starszych doświadczeniem kolegów czegoś, czego nie nauczyłbym się nigdzie indziej.

Czy efekty czy „sztuczki z kartami” są tutaj na światowym poziomie? Oczywiście. Jednak nie na efektach scenicznych(czy stolikowych) polega moja nauka tutaj. 

Chodzi o filozofię, o zrozumienie sztuki jaką niewątpliwie może być iluzja(niestety nie zawsze jest), oraz możliwość zadania pytania ludziom, którzy byli w tym miejscu co ja teraz lata temu. Stojąc tutaj z podniesioną głową są żywym dowodem na to, że przetrwali i dzięki temu są szanowani.

Nie chcę odbierać iluzji jej tajemniczośc, jaką miała zaszczyt być obdarzona… więc rzucę ogólnikiem, który… jeżeli dasz mu trochę uwagi, powinien znaczyć też coś dla Ciebie, nawet jeżeli zajmujesz siesię czymś zupełnie innym.

Znajdź osobę, która jest mądrzejsza/ sprytniejsza od Ciebie. Znajdź mentora, stwórz z kogoś wzorzec który będzie dla Ciebie dowodem, że „da się coś osiągnąć”. 

Miej kogoś, kto skoczy za Tobą w ogień. Staraj się znaleźć bratnią duszę w tym co robisz, żeby nie być samotnym i zawsze mieć kogoś, kto oceni Cię bez bajerowania.

Jest jednak jedna osoba, która musi w Ciebie uwierzyć, zanim inni to zrobią. Bez wiary tej osoby nie uda Ci się osiągnąć sukcesu w praktycznie każdej dziedzinie.

Myślę, że domyślasz się, że ta osoba to [”’]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close